0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

معرفی نرم افزار موبایل Mobile Softphone پاناسونیک

نرم افزار موبایل پاناسونیک

نرم افزار موبایل پاناسونیک با اسم Mobile Soft phone به تازگی توسط پاناسونیک برای راه حل ارتباط از راه دور توسط گوشی موبایل طراحی و معرفی گشته است. پیش از این کاربران سانترال های تحت شبکه پاناسونیک، برای راه اندازی داخلی روی موبایل از نرم افزار هایی مثل GS Wave، Media 5, 3CX و …. باید استفاده میکردنند. به این منظور لایسنس داخلی سیپ نیاز داشتند. حال پاناسونیک با معرفی این نرم افزار میتواند به شکل کاملتر و امن تر نیاز این افراد را تامین کند.

طراحی و امکانات این نرم افزار به گونه است که نمیتوان جایگزین یا مشابه ای برای آن در نظر گرفت. این نرم افزار در صورت فراگیر شدن میتواند یکی از نقاط قوت مرکز تلفن های تحت شبکه پاناسونیک باشد.

امکانات

همان طور که اشاره شد امکانات این نرم افزار بسیار گسترده و جالب توجه است.

  • تماس تصویری
  • سیستم امنیتی TLS
  • امکان Push Notification (برای صرفه جویی در باتری و اعلانات نرم افزار در صورت خاموش بودن صفحه نمایش و بسته بودن نرم افزار)
  • امکان هلد کردن، انتقال و رد تماس
  • عدم نیاز به VPN

سیستم مورد نیاز

نرم افزار موبایل سافت فون برای سانترال های سری NS، شامل مدهای NS300 / NS500 / NS700 / NS1000 و سانترال HTS32 طراحی شده است. این نرم افزار را نمیتوان روی سانترال های سری TDA و TDE راه اندازی کرد.

این نرم افزار را میتوان روی سانترال NS500 ورژن ۵ به بالاتر و سانترال HTS32 ورژن ۱.۹ به بالا میتوان راه اندازی کرد.

سیستم مورد نیاز برای راه اندازی داخلی موبایل

لایسنس مورد نیاز

علاوه بر سیستم بالا شما به لایسنس UCMA00X برای راه اندازی این نرم افزار روی موبایل برای NS نیاز دارید. پیش نیاز این لایسنس داشتن لایسنس IP-PT مدل NSM50X میباشد. یعنی شما برای راه اندازی ۵ کانال داخلی موبایل باید لایسنس UCMA005 به همراه لایسنس NSM505 تهیه کنید. گر چه خود مرکز تلفن NS500 چهار کانال لایسنس رایگان IP-PT روی خودش دارد.

شما برای راه اندازی این نرم افزار روی HTS32 نیاز به لایسنس ندارید. نکته نهایی اینکه برای NS500 این لایسنس به شکل رایگان برای ۳۰ روز در اختیار کاربر قرار دارد. تا با عملکرد آن آشنا شود.

دانلود

برای دانلود نرم افزار میتوانید از لینک زیر اقدام کنید.

مطالب مرتبط

امکانات، آموزش و دانلود نرم افزار تلفنی GS Wave

نرم افزار تلفنی ۳CX Softphone برای داخلی سیپ روی گوشی و کامپیوتر، دانلود و آشنایی

آشنایی با امکانات نرم افزار ویپ ایزابل + لینک دانلود نسخه پایدار

مطالب پیشنهادی

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...