0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خدمات ما

فروشگاه هانتل ویپ با شعار ” فروش ،شروع تعهد ماست “همیشه در تلاش است علاوه بر فراهم کردن بهترین قیمت برای محصولات عرضه شده ،یک تعهد قوی نسبت به کالای به فروش رفته از نظر اصالت ، عملکرد ،سلامت و از جهت پشتیبانی فنی و گارانتی محصول ،دارد تا در یک فضای کسب و کار سالم خریدی مطمئن داشته باشید.در این راستا برای کسب رضایت مشتری خدمات زیر در هنگام فروش ارائه میشود.

 

تحویل سریع

تعهد میشود فقط کالای موجود به فروش برسد و همچنین نسبت به ارسال محصول فروخته شده در همان روز خریداری شده،به سراسر ایران اقدام شود مگر در موارد خاص و خارج از تایم اداری.البته در داخل تهران اجناس نهایتا در عرض چند ساعت به دست مشتری میرسد.

 

بهترین قیمت

با توجه به جزئیات فنی ، شرایط محصول و خدمات و گارانتی تلاش شده بهترین قیمت برای مشتری فراهم شود.تا در کنار تهیه یک کالای با کیفیت و اصیل تجربه یک خرید با قیمت عالی را داشته باشید.

 

مهلت تست

مشتری میتواند تا گذشت ۷۲ ساعت از دریافت کالا ،در صورتی که محصول خریداری شده از نظر عملکرد و یا ظاهر دچار نقص باشد نسبت به تعویض کالای خود اقدام کند-فروشگاه موظف است بدون معطلی نسبت به تعوض محصول اقدام کند.

 

گارانتی

کلیه اجناس فروش رفته در این فروشگاه دارای یک سال گارانتی میباشد ،بیشتر این اجناس دارای گارانتی تعویض میباشند ولی ممکن است با توجه به شرایط خاص یک محصول و با اطلاع قبلی خریدار شرایط گارانتی تغییر کند.

 

خدمات پشتیبانی و تعمیرات

تیم فنی فروشگاه هانتل ویپ با به کارگیری افراد متعهد و متخصص آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان در تمام مراحل خرید به شما می باشد، خدمات نصب و راه اندازی بسته به جزئیات آن ممکن است مستلزم هزینه باشد. ضمنا تعمیرات تخصصی تجهیزات ویپ در هانتل ویپ صورت میگیرد.

 

تضمین اصالت کالا

فروشگاه آکبند بودن و اصل بودن تمام اجناس عرضه شده در فروشگاه را تضمین میکند و این پیش شرط را برای مشتری قائل است که تمام اجناس به شرط اصالت ،آکبند بودن و سالم بودن خریداری میشود.بنابر این شما میتوانید تجربه یک خرید خوب و بدون دردسر داشته باشید.