0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مشکل لاک شدن تلفن ها گرنداستیرم ربطی به تحریم ندارد

تحریم و لاک شدن تلفن های گرنداستریم درست نیست

متاسفانه این روز ها برخی شایعات در مورد تحریم ایران توسط گرنداستریم و بلاک شدن تجهیزات این برند محبوب به محض اتصال به شبکه جهانی اینترنت، شنیده میشود. ولی در این مقاله اولا در این مورد شفاف سازی خواهیم کرد و دوما برای جلوگیری از مواجه با هر گونه مشکل لاک (BLOCK) شدن شما را راهنمایی میکنیم.

باید مطلع باشیم که لاک شدن برخی تجهیزات گرنداستریم ربطی به تحریم این شرکت نداره و تحریمی رخ نداده، گرنداستریم برای کنترل بازار خودش و جلوگیری از ورود محصولات بازار مناطق دیگر به خاورمیانه، دستگاه هایی که خارج از شبکه توزیع اصلی این برند وارد کشور شده است را در بلک لیست خودش قرار داده که به محض اتصال به اینترنت شناسایی و لاک میشود. که این مورد متاسفانه باعث ضربه به جایگان این برند در بازار شده است.

برخی تامین کننده گان برای سلب مسئولیت از خودشان بحث تحریم شرکت را پیش کشیده اند تا پاسخ گوی مشکل به وجود آماده برای جنسشان نباشند. این در حالی است که قطعا شما اگر محصول مورد نیاز خود را از فروشنده معتبر و گارانتی معتبر و شرط لاک نشدن تهیه کنید مشکلی پیش نخواهد آمد. چنانچه در این مدت برای محصولات تامین کنندگان سابق این برند هیچ مشکلی به وجود نیامده.

چه مشکلی برای این اجناس به وجود میاد ؟

همان طور که اطلاع دارید یوزر پسورد دیفالت اغلب تلفن های گرداستریم admin – admin میباشد و برای برخی محصولات یوزر admin میباشد و پسورد اولیه پشت دستگاه در کنار سریال درج شده است.

ولی دستگاه هایی که در بلک لیست شرکت گرنداستریم هستند به محض اتصال به اینترنت با وارد کردن یوزر و پسورد دیفالت و صحیح وارد محیط وب کافیگ دستگاه نمشود.

مطالب پیشنهادی

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...