0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خدمات تخصصی تعمیرات تجهیزات ویپ، تلفن ویپ و IP

تعمیرات تلفن ویپ هانتل

با توسعه روز افزون تکنولوژی VoIP و فراگیری آن در سازمانها و شرکتها، افزایش استفاده از تجهیزات ویپ همچون تلفن های تحت شبکه IP و ویپ، گیتوی های مخابراتی FXO و FXS ، گوشی های تصویری، مراکز تماس PBX و … را به همراه داشته است.

با ضرورت اهمیت کاربرد روزانه و مکرر از این تجهیزات، ممکن است به دلیل استفاده نادرست و یا طولانی مدت دچار مشکل شوند و یا نیاز به سرویس داشته باشند. در صورتی که دستگاه شما ساخت برند معتبری باشد و از کیفیت ساخت مناسب برخوردار باشد، قطعا تعمیر و سرویس آن توجیه فنی و اقتصادی خواهد داشت.
 تعمیرات تجهیزات ویپ در مراکز معتبر؛ امری است که حتما باید به آن توجه شود. عدم توجه به انتخاب مرکز معتبر و متخصص و با تجربه در این حوزه میتواند صدمات جبران ناپذیری به کالای شما وارد کند چه بسا باعث صرف هزینه و وقت زیاد و عدم نتیجه مطلوب شود. همچنین به کار بردن قطعات غیر اصل و یا دست دوم در تعمیر دستگاه نیز می تواند موجب به وجود آمدن مشکلات جدید شود.

در این راستا همانطور که در هنگام خرید، اعتبار و گارانتی فروشنده را در ارائه تجهیزات اصلی در نظر گرفته و سپس اقدام به خریداری تجهیزات ویپ می نمایید، توصیه میشود در هنگام نیاز به خدمات تعمیر، سرویس و راه اندازی نیز به مراکز مجاز، شناخته شده و متخصص مراجعه کنید.

واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش مجموعه هانتل ویپ با داشتن کادری متخصص و دوره دیده، امکان تعمیر تجهیزات VoIP مانند تلفن‌های تحت IP، گیت وی های FXO ، گیت وی های FXS ، مراکز تماس UCM در برندهای معتبری همچون : گرنداستریم (Grandstream) ، یالینک(Yealink) ، نیوراک(Newrock) و … را در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت دارد.

خدمات ما با بروزترین و تخصصی ترین تجهیزات تعمیر :

  • تعویض فریم ور، رفع هنگی و بروز رسانی
  • تست آی پی فون و گیت وی
  • تعویض ال سی دی
  • آنلاک کردن تلفن
  • تعویض IC فلش
  • تعمیر و سرویس مدار آنتن
  • کانفیک تلفن ویپ و تجهیزات ویپ
  • ……

تمامی کالاهای تعمیر و سرویس شده در این مرکز دارای ۷۲ ساعت گارانتی و مهلت تست کارکرد می باشد. شعار ما “بهترین خدمات ؛ کوتاه ترین زمان”

نرخ خدمات :

همچنین در این مرکز، خدمات مربوط به تجهیزات با گارانتی هانتل ویپ و در دوره گارانتی با اولویت بالا و کاملا رایگان انجام میشود.

تعمیرات هانتل ویپ

مطالب مرتبط:

آموزش راه اندازی و تنظیمات SiP Trunk مخابرات

مطالب پیشنهادی

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...